ważny
Numer Alarmowy

Straż miejska
15 81 54 126

Witaj na stronie osiedla Kruków (szpital)

 Dołącz

Już dziś wiadomo na pewno, że szpital w Sandomierzu będzie jednym z ważniejszych szpitali w województwie świętokrzyskim.

Dziś ogłoszono wykazy szpitali, które znajda się w sieci.

Sieć to szansa na rozwój i bezpieczeństwo placówki w Sandomierzu, jest to również wyzwanie stawiane przed pracownikami i dyrekcją.
Szpital w Sandomierzu już od kilku lat, spełnia większość wymagań, które wprowadza tzw. sieć szpitali. Proces dostosowawczy odbywa się cały czas i ciągle poprawiamy naszą jakość.
Jesteśmy dla pacjentów, jesteśmy po to aby pomagać - szanowni Państwo nie zawiedziemy Was.

Szpitale, które wejdą do sieci będą funkcjonować w tej strukturze od 1 października br. do 30 czerwca 2021 r. - Celem tzw. sieci jest zapewnienie kompleksowej opieki na oddziałach szpitalnych, w szpitalnych poradniach specjalistycznych i rehabilitacji. Do tego dochodzą świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej - opisuje szef LOW NFZ.

Lecznice, które znajdą się w sieci, mają zyskać stabilność i bezpieczeństwo finansowe,  a z punktu widzenia pacjenta, ważna będzie dostępność do poradni specjalistycznych przy szpitalach. Ta ma przynieść poprawę.

Pozostałe placówki, które do sieci nie trafią, będą brały udział w rozpisanych przez NFZ konkursach lub rokowaniach na pozostałe świadczenia opieki zdrowotnej.

Wykaz placówek w województwie świętokrzyskim:

http://www.nfz.gov.pl/biuletyn-informacji-publicznej-swietokrzyskiego-ow-nfz/wykaz-szpitali-zakwalifikowanych-do-psz/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież