ważny
Numer Alarmowy

Straż miejska
15 81 54 126

Witaj na stronie osiedla Kruków (szpital)

 Dołącz

Szanowni Państwo,

przypominamy o możliwości głosowania mieszkańców na pozytywnie zaopiniowane projekty do realizacji w 2019 roku w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Sandomierza, w terminie 3 – 21 września 2018 r.

POBIERZ KARTE DO GŁOSOWANIA -->> POBIERZ

Karty do głosowania w przypadku naszego projektu można wrzucać do Urny Znajdującej się w GROSZKU - zostaną przewiezione do urzędu Miejskiego.

Nasz projekt: Sandomierska siłownia plenerowa przy ul. Dr Zygmunta Schinzla
Kod Projektu:   2

Zadanie polega na budowie i wyposażeniu w elementy małej infrastruktury rekreacyjno-sportowej tzw. „siłowni plenerowej", przy ul. dr Zygmunta Schinzla na części działki, będącej własnością Gminy Miejskiej Sandomierz.

Zakup i instalacja bezobsługowych maszyn do ćwiczeń wraz z tabliczkami informacyjnymi jak należy wykonać dane ćwiczenie i na jakie partie mięśniowe ono działa. Projekt propaguje zdrowe oraz aktywne spędzanie wolnego czasu zarówno dla młodzieży jak i osób starszych. Maszyny postawione w pobliżu placu zabaw pozwolą na korzystanie z nich również rodzicom pilnującym swoich pociech. Do działania maszyny wykorzystują siłę własnych mięśni i są w pełni bezpieczne. Stwórzmy miejsce spotkań dla seniorów, młodych mam, ojców wychodzących z dzieckiem na spacer, młodzieży.