ważny
Numer Alarmowy

Straż miejska
15 81 54 126

Witaj na stronie osiedla Kruków (szpital)

 Dołącz

Trwa konfiguracja i ustawienie nowego aparatu RTG na potrzeby Zakładu Radiologii szpitala w Sandomierzu.

Zostałem poproszony o skonfigurowanie i produkcyjne uruchomienie aparatu RTG wraz z integracją z systemami klasy HiS i RiS. Nasz zakup to nowoczesny aparat firmy Siemiens: Ysio MAX, który spełnia wszelkie wymagania stawiane przesz szpital oraz dodatkowo umożliwia wykonywanie zdjęć rentgenowskich kości długich dla Oddziału Ortopedii.

Jest to kolejne urządzenie firmy Siemens (2 tomografy Siemens + Rezonans), które pomoże nam przyśpieszyć diagnostykę pacjentów i poprawi komfort pracy personelu medycznego.

Dodatkowo na potrzeby zakładu radiologii zakupimy stację diagnostyczną opartą o stację roboczą DELL i sparowane monitory diagnostyczne EIZO GX240. Urządzenia tego typu są drogie, ale bardzo potrzebne do dobrej diagnostyki pacjenta.

Oficjalne otwarcie już niedługo ;-) Trwają również zaawansowane prace nad unowocześnianiem systemów obsługujących cały proces diagnostyki pacjenta. Dzieje się dużo, dlatego jak już kiedyś wspominałem - JEŚLI JESTEŚ ODWAŻNY(A) ZAPRASZAM na PRAKTYKI do SEKCJI INFORMATYKI szpitala :D

O uruchamianym urządzeniu można poczytać tutaj: https://www.siemens-healthineers.com/pl/radiography/digital-x-ray/ysio-max