ważny
Numer Alarmowy

Straż miejska
15 81 54 126

Witaj na stronie osiedla Kruków (szpital)

 Dołącz

W najbliższy weekend będzie okazja, aby nie tylko zobaczyć winnice, ale również porozmawiać z ich właścicielami o specyfice uprawy i produkcji wina. Temu będzie służył Piknik Kwitnącej Winorośli. 

W ramach Pikniku w Winnicy Nadwiślańskiej położonej w Górach Pieprzowych w Kamieniu Łukawskim odbędzie się dwudniowa impreza połączona ze zwiedzaniem okolicznych winnic ale i degustowaniem ich wyrobów.
Rozpoczęcie pikniku Kwitnącej Winorośli zaplanowano na piątek 17 czerwca w winnicy w Kamieniu Łukawskim. Od godziny 16 czynne będą stoiska z tradycyjnym jedzeniem: KGW z Gminy Dwikozy oraz z Milczan. Będą  oczywiście też stoiska degustacyjne winnic z Sandomierskiego Szlaku Winiarskiego. A o godzinie 18.00 wystąpi zespół Dawid Band.
W sobotę 18 czerwca piknik rozpocznie się już o godzinie 13.00. Na turystów czekać będą stoiska z tradycyjnym jedzeniem oraz degustacyjne winnic z Sandomierskiego Szlaku Winiarskiego. Około godz.17.00 zaplanowany jest koncert duetu Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. W wszystko to w Winnicy Nadwiślańskiej, Kamień Łukawski 8.