ważny
Numer Alarmowy

Straż miejska
15 81 54 126

Witaj na stronie osiedla Kruków (szpital)

 Dołącz
Robert Kurosz

W dniu 07.11.2014r. w Urzędzie Miasta Sandomierz został złożony (poprawiony) formularz zgłoszenia zadania do budżetu obywatelskiego w ramach budżetu miasta Sandomierz (zgłoszenie podpisało 30 mieszkańców naszej okolicy za co bardzo dziękuję!!!).  WAŻNE: jest to dopiero zgłoszenie, jeśli się zakwalifikuje będziemy mogli  głosować na ten projekt i załatwić Boisko na Szpitalu. Dalsze losy zgłoszenia będę przedstawiał na bieżąco.

Zadanie zgłoszone do budżetu obywatelskiego: ZAPROJEKTOWANIE I BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEGO BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO O SZTUCZNEJ NAWIERZCHNI, WRAZ Z OGRODZENIEM I OŚWIETLENIEM – PRZY ULICY SCHINZLA W SANDOMIERZU

koszt: ok 450 000,00 zł  Plik w formacie pdf oryginalnego zgłoszenia można pobrać tutaj ;)

W formularzu nie zawarłem Placu Zabaw dla dzieci, gdyż ten jest obiecany przez burmistrza i ta sprawa jest załatwiona na 100%!
W tym tygodniu burmistrz Borowski podpisał umowę, na mocy której zostanie wykonany projekt dla dwóch zadań związanych z Placem Zabaw i Boiskiem (miejsce pod te obiekty zostało wstepnie zatwierdzone).
Na przełomie grudnia/stycznia możemy się spodziewać gotowych projektów i wyznaczonych działek. Między marcem na czerwcem 2015r. prawdopodobnie powstanie Plac Zabaw.
Boisko wielofunkcyjne może powstać w 2015r. na 2 sposoby:  
1. W ramach Budżetu Obywatelskiego
2. W ramach projektu UE (jednak tutaj musi się pojawić projekt, A MAM GŁĘBOKĄ NADZIEJĘ ŻE PCHNIEMY TO JEDNAK W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO).

Pozdrawiam Robert Kurosz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież