ważny
Numer Alarmowy

Straż miejska
15 81 54 126

Witaj na stronie osiedla Kruków (szpital)

 Dołącz
Robert Kurosz

Witam,

Proszę wszystkich chętnych o stawiene się w sobotę 13 września o godz. 9:00 przed blokiem Schinzla 1 w sprawie omówienia i załatwienia 2 spraw:

Sprawa dotyczy wszystkich mieszkańców osiedla Schinzla:
1. Koncepcja nowego Placu Zabaw na ulicy Schinzla - czy proponujemy swoje zmiany ? Każdy z osobna czy wypracujemy coś wspólnie ?
Mi osobiście nie podoba się koncepcja FUN-RAMP... Skyte park z prawdziwego zdarzenia powinien znajdować się w okolicach Piszczel. Tam jest duzo młodzież... Rampa w pobliżu placu zabaw dla maluchów = nieunikniony wypadek. Proponuję równiez pismo w sprawnie likwidacji "Dużej karuzeli". Jak zauwazyła "Inka" na forum Echa Dnia - jest to najbardziej niebezpieczna "zabawka" na placu...

Boisko będzie - ale musi być kasa z UE. Przeciez miasto nie wyda 0,5mln zł na boisko, skoro w niedalekiem przyszłości może dać 15% tej kwoty...

Obecna koncepcja <-- kliknij !

Państwa propozycje przyjmowane będą pocztą elektroniczną pod wskazanymi adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 października 2014 r.

Wstepne propozycje:
- rezygnacja z FUN-RAMP
- zjeżdzalnie 2 o dwóch róznych wysokościach dla różnych przedziałów wiekowych 1-3 lat  3-Xlat.
- huśtawki dwie PODWÓJNE + w każdej jednej siedzisko dla maluchów
- przyrządy do ćwiczeń wyłacznie 3sztuki (ale wykonane z stali nierdzewnej wykorzystujące siłę mięśni własnych - bez amortyzatorów!!) - wioślarz podwójny, przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha dwustronny, ławka do ćwiczeń mięśni ud.
- 6x ławki z oparciem rury ze stali nierdzewnej
- 2x ławki bez oparcia rury ze stali nierdzewnej
- PIASKOWNICA 3mx3m z cegły klinkierowej, siedziska deska dębowa malowana wraz z plandeką na zimę!!!
- 1x konik bujany
- powierzchnia 4 kolorowa z poliuretanu w KOŁA
- gra w klasy wykonana na powierzchni z poliuretanu


Sprawa dotyczy mieszkańców Schinzla 1:
2. Firma sprzątająca wykonała już 5 koszeń trawy (zgodnie z umową). W chwili obecnej należy podjąć decyzję, czy mają kosić za 150zł/koszenie, czy kosimy wspólnymi siłami sami w sobotę od godz. 10:00.  
Ja jak zawsze deklaruję chęć pomocy podczas koszenia (ale nie dam rady skosić całości sam bez pomocy). W trakcie koszenia przewidziane jest również sprzątanie wokół bloku + uzupełnianie ubytków trawy!!
Stosowne informacje będą na klatkach.
Zapraszam wszystkich, którym zależy na wyglądzie naszego otoczenia ;)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież