ważny
Numer Alarmowy

Straż miejska
15 81 54 126

Witaj na stronie osiedla Kruków (szpital)

 Dołącz
Super User

Pan Marek Bronkowski
Burmistrz Miasta Sandomierz
Na podstawie §41 Statutu Miasta Sandomierza –(przyjętego Uchwałą Rady Miasta Sandomierza Nr X/80/2011 z dnia 26 sierpnia 2011) – składam interpelację następującej treści:
Jako reprezentant mieszkańców Sandomierza wnoszę o przystąpienie Gminy Miejskiej Sandomierz do projektu KIR (Krajowej Izby Rozliczeniowej), który we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji wdrożył moduł obsługi płatności online dostępny dla klientów jednostek administracji publicznej, pozwalający na opłacenie przez internet wniosku o odpis aktu stanu cywilnego.
Realizacja płatności online oznacza dla urzędu:
- optymalizację pracy jednostki administracji publicznej,
- wspieranie wizerunku nowoczesnego i przyjaznego klientom miejsca, które dostosowuje się do zmian zachodzących na rynku.

Płatności są realizowane w systemie szybkich płatności internetowych Paybynet, który umożliwia bezpośrednie przesyłanie środków z konta bankowego klienta na rachunek urzędu. Paybynet jest zintegrowany z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów.

Usługa dla urzędów jest bezpłatna. Od klienta pobierana jest jednorazowo prowizja w wysokości 0,59 zł. Formularz zgłoszeniowy wypełniony zgodnie z danymi jednostki wprowadzonymi na ePUAP, podpisany przez osobę upoważnioną do reprezentowania urzędu, można przesłać:
- pocztą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Uwaga: formularz należy podpisać certyfikatem kwalifikowanym),
- pocztą tradycyjną na adres:
Paybynet Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.
ul. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa